Frizzante 2020 - Muškát Moravský

Kód: 20219
220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Polosladké - bílé.

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víno polosladké - bílé.

Jakostní perlivé víno.

Obsah: 0,75 l

Alkohol: 7 %

Do roku 2000 byly finance směřovány do výsadby vinic, od roku 2000 přicházejí do technologie. Výroba vína, na jejíž kvalitu je kladen maximální důraz, je podpořena osobním přístupem sklepmistra a zvolením vhodné technologie. Sklepní hospodářství využívá veškerou moderní technologii, která je zapotřebí při výrobě vína.
Mezi ni patří dva vakuové lisy, které slouží k lisování bílých a modrých hroznů, tak aby se pomalu a šetrně uvolňoval mošt.
Dalším neodmyslitelným krokem při výrobě vína je řízené kvašení, které napomáhá udržovat vína při kvašení při nízké teplotě, aby nedocházelo k přehřátí moštů. 
Důležitým krokem ve výrobě vína je také filtrace křemelinovým filtrem, která zaručuje šetrné ošetření budoucího vína.

V roce 2014 přichází chvíle na vylepšení systému uzavření lahví a také na jejich nový, moderní, design, který lépe napoví o charakteru vína.

Další zásadní zlom přichází v roce 2015, kdy se vinařství stěhuje do nově zrekonstruovaných prostor v Zaječí. Zdejší moderní areál s velkou skladovací kapacitou umožní nechat zrát vína tak dlouho, jak jen bude třeba a zjednoduší logistiku výroby, která dosud probíhala na třech místech.

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz však najdete v nedaleké obci Zaječí. Mezi firemní vinotékou v Rakvicích a výrobou s vlastní vinotékou a degustačním sklepem vede krásná cyklostezka mezi vinohrady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína + Lihoviny
Druh: víno polosladké bílé
Obsah: 0,75 l
Alkohol: 7 %