Rulandské šedé BIB 5 l

Kód: 202232
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Suché - bílé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víno bílé suché.

Obsah 5 litrů.

Alkohol: 13,5 %

Hlavní výhody balení vína do obalů Bag in Box 5 litrů

Dlouhá trvanlivost

Víno je chráněno proti přístupu vzduchu. Jde o „stále plný“ obal. To znamená, že po otevření se obsah nemusí celý spotřebovat, ale vydrží třeba i několik týdnů bez ztráty kvality a uchová si svou původní chuť a aroma. To je díky tomu, že nádoba (bag) je umístěna v kartonu (box) a při vyprazdňování se zmenšuje, takže není prostor pro kyslík, který by víno oxidoval.

Vysoká odolnost a nízká váha

Balení Bag-in-Box tvoří vak s uzávěrem k vypouštění baleného produktu. Je ze speciálního vícevrstvého materiálu a vytváří tak protikyslíkovou bariéru.  Naplněný sáček je umístěn do kartónové krabice, která obsah chrání.

Kvalita vína

Nejedná se o žádnou levnou dovozovou sudovku, ale o kvalitní vína z moravských hroznů přímo z našich vlastních vinic.

Vinařství Mezi Horami

Jak je na jihu Moravy obvyklé snad ve všech rodinách, víno a vinice jsou s námi spjaté odjakživa. Nikdo už pořádně neví, který z předků měl první vinohrad, ale víno nás provází již po mnoho generací.

Vinařství, jak ho známe teď založil v roce 1991 ing. Josef Procházka. První roky byly spíše o sudovém víně a hlavně o rozšiřování plochy vinic. Důležitý krok jsme udělali v roce 2009, kdy jsme postavili novou halu a pořídili moderní technologii pro zpracování hroznů a výrobu vína. Sudové víno se stalo spíše doplňkem sortimentu a začali jsme se plně věnovat přívlastkovým vínům určených do lahví.
 
Zásadní zlom přišel v roce 2011, kdy po náhlém úmrtí Josefa Procházky vše málem skončilo. Šťastná náhoda tomu ovšem chtěla jinak a do vinařství Procházka vstupují v roce 2012 noví společníci Radek Jurníček a Miloš Hlaváček. Od roku 2016 společně vystupujeme pod novým názvem Vinařství Mezi Horami, s.r.o.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína 5L
Druh: víno bílé suché
Obsah: 5 l
Alkohol:: 13,5 %